APEM Q8P1CXXY110E
Led Indicator Sealed 8MM Prominent Bright Chrome Fixed Yellow 110VAC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED Uni-Color Yellow Automotive 2-Pin
Single Color LED, Yellow, Diffused
Panel Mount Indicator, Led, 8Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:40Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXY110E
LED Indicator 8mm Prominent 110VAC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR
INDICATOR 110V 8MM PROMINENT YEL
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .