APEM Q8P1CXXSY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 2100mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Single Color LED, Super Bright Yellow, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSY12E
LED Indicator 8mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND YLW CLR 5MM SLDR LUG
APEM 8 mm Fixed Super Bright Yellow panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .