APEM Q8P1BXXW24E
Led Indicator Sealed 8MM Prominent Black Chrome Fixed White 24VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXW24E
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
8mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .