APEM Q8P1BXXW12E
Led Indicator Sealed 8MM Prominent Black Chrome Fixed White 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXW12E
Single Color LED, White, Diffused
8mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .