APEM Q8P1BXXG220E
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXG220E
Production
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.14%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
LED Indicator 8mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 220 VAC .