APEM Q8F7BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-8.43%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F7BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Short Body wire Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC. Updated 102924