APEM Q8F5BXXHR12E
Led Panel Indicator, Red, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8F5BXXHR12E
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+86.00%
描述
APEM Q8F5BXXHR12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
LED Indicator 8mm Flush HyperRed 12VDC I
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM FLUSH RED POTTE