APEM Q8F5BXXHG12E
Led Panel Indicator, Green, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8F5BXXHG12E
数据表
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-92.59%
描述
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 8MM, 12VDC; Available until stocks are exhausted
APEM Q8F5BXXHG12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
LED Indicator 8mm Flush HyperGreen 12VDC
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM FLUSH GREEN POT