APEM Q8F3CXXHR220E
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Farnell
element14 APAC
3 个月趋势:
+120%
描述
LED INDICATOR SEALED 8MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED HYPER BRIGHT RED 220VAC WIRE
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Red panel mount LED with Bright Chrome Flush Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 220 VAC .
Panel Mount Indicator, Led, 8Mm, Red, 220Vac; Led Color:Red; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:300Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3CXXHR220E