APEM Q8F3BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 500mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LED Tri-Color Blue/Green/Red 460nm/515nm/645nm 4-Pin T-1 3/4 Bag
LED Uni-Color White 2-PinChip 0805(2012Metric) T/R
LED Tri-Color Blue/Green/Red 470nm/527nm/630nm 6-Pin SMD T/R
LED Tri-Color Blue/Green/Red 470nm/527nm/630nm Automotive 6-Pin PLCC T/R
Surface-Mount/Axial Led Lamp, white, water Clear, led-8D |Bivar SM1206UWC
LED SMD 1206 ULTRA WHITE 550MCD DIFFUSED LENS 30 DEG VIEWING ANGLE
描述
FLUSHINDICATOR PMNT,8MM MOUNT SIZE, WHITE LED, LEADWIRES TERM,5 MM LAMP SIZE,24VDC
Led Panel Mount Indicator, Black Chrome Bezel, White, 8 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 25 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3BXXW24E
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
INDIC FLUSH BLCK WHT 24VDC,IP67; LED Colour: White; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 25mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Fo