APEM Q8F3BXXSR12E
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.25%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3BXXSR12E
LED Indicator 8mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .