APEM Q8F3BXXHG110E
Q Series Round with Flat Top 1 LED LED Panel Indicator 110V 6mA 100° 300mcd
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.03%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 300mcd 2-Pin
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3BXXHG110E
LED indicator 8mm Flush Black bez GREEN
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .