APEM Q8F1CXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.67%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 8MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 110VAC SOLDER
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1CXXY110E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 8mm Flush 110VAC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Bright Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .