APEM Q8F1BXXW12E
Led Indicator Sealed 8MM Flush Black Chrome Fixed White 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.25%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXW12E
LED Uni-Color White Automotive 2-Pin
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 8mm Flush 12VDC IP67
APEM Q Serisi 8mm Beyaz 12V LED
8mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .