APEM Q8F1BXXW110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 500mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Farnell
3 个月趋势:
-71.13%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 8MM FLUSH BLACK CHROME FIXED WHITE 110VAC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 8MM, WHITE, 3.8V
LED Indicator 8mm Flush 110VAC IP67
8mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 110V
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .
Panel Mount Indicator, Led, 8Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:25Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXW110E