APEM Q8F1BXXHR110E
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
element14 APAC
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
APEM Q8F1BXXHR110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Led Panel Mount Indicator, Red, 8 Mm, 110 Vac, 20 Ma, 980 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHR110E
LED Indicator 8mm Flush Hyper Red 110 VD
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, RED, 110VAC; LED Colour: Red; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 980mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15