APEM Q8F1BXXHG110E
APEM Q8F1BXXHG110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
-7.86%
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 110 Vac, 20 Ma, 300 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHG110E
LED Indicator 8mm Flush Hyper Green 110V
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 110VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 300mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC