APEM Q8F1BXXG220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 6mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXG220E
Single Color LED, Green, Diffused
APEM LED Indicator 8mm Flush 220VAC IP67
8MM FLUSH BLACK CHROME LED, GREEN 220VAC
APEM Q Serisi 8mm Yeşil 220V LED
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR