APEM Q6R3BXXR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 40mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BLACK CHROME FIXED RED 12VDC WIRE
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3BXXR12E
LED Indicator 6mm Recessed 12VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage