APEM Q6P3CXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.48%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, YELLOW LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,12VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3CXXY12E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage