APEM Q6P3CXXR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 40mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.23%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, RED LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3CXXR24E
LED PNL IND RED DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage