APEM Q6P3CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+234%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,12VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3CXXG12E
Single Color LED, Green, Diffused
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage