APEM Q6P3BXXR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 40mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+99.50%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, RED LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3BXXR24E
LED Indicator 6mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 3MM LEADS
LED INDICATOR 6MM PROMINENT 24
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage