APEM Q6P3BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.05%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P3BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
LED PM INDICATOR PROMINENT GRN
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage