APEM Q6P3BXXG12E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 17.1mm 12V 20mA 40mcd
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.05%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd 2-Pin
INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,12VDC
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Prominent Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage