APEM Q6F7CXXY12E
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F7CXXY12E
数据表和文档
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Short Body Wires Terminals . 12VDC Voltage