APEM Q6F7CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.86%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F7CXXG12E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 6MM
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Short Body Wires Terminals . 12VDC Voltage