APEM Q6F3CXXW24E
Flushindicator Pmnt, 6MM Mount Size, White Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 24VDC
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD / Green 573nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
LED RGB 4PLCC SMD
LED YELLOW DIFFUSED 0603 SMD / Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
KingbrightWP7113SRSGW
Dual Color LED, Super Bright Red/super Bright Green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
SML-LX0603UWD-TR WHITE LED, 1613 (0605) DIFFUSED, RECTANGLE LENS SMD PACKAGE
Dual Color LED, Super High Intensity Red/ultra Super Green, Diffused White, T-1, 3mm
描述
Led Panel Mount Indicator, Bright Chrome Bezel, White, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 15 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXW24E
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
INDIC LED FLUSH 6MM WHT 24VDC,IP67; LED Colour: White; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 15mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Produ; Available until stocks are exhausted