APEM Q6F3CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 12mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Farnell
3 个月趋势:
+21.98%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 565nm 8mcd 2-Pin
LED REFLECTOR BULB BI-PIN, GREEN, SINGLE CHIP, T-1 3/4 LAMP, 5.84MM DIA., 15 V
Indicator; LED PCB Thru-Hole Bulb T-1 3/4 Green Green Round 60deg Right Angle
描述
FLUSHINDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, GREEN LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,12VDC
APEM Q6F3CXXG12E LED indicator light Green Flush 45 mcd Industrial use
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Green, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXG12E