APEM Q6F3CXXB24E
Flush Indicator Pmnt, 6MM Mount Size, Blue Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 24VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CMD264 Series Blue 3 mm 45° 100 mcd Diffused 4.9 V Through Hole LED Lamp
Single Color LED, Ultra Super Blue, Diffused, T-1, 3mm
LED BLUE DIFF RECT 2MMX5MM T/H / Blue LED Indication - Discrete 3.5V Radial
LED Tri-Color Blue/Green/Red 428nm/575nm/632nm 4-Pin SMD T/R
Single Color LED, Ultra Super Blue, Diffused Blue, T-1, 3mm
Blue Ø 3 mm 60° 80 mcd 3.5 V Diffused Right Anlge LED Indicator - T-1
描述
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 24Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Packaging:Each; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3CXXB24E