APEM Q6F3BXXW12E
Flushindicator Pmnt, 6MM Mount Size, White Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 12VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
相关零件
KingbrightWP7113SRSGW
Dual Color LED, Super Bright Red/super Bright Green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
LED Tri-Color Blue/Green/Red 4-Pin PLCC T/R
LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD / Green 573nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
LED RGB 4PLCC SMD
LED YELLOW DIFFUSED 0603 SMD / Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
SML-LX0603UWD-TR WHITE LED, 1613 (0605) DIFFUSED, RECTANGLE LENS SMD PACKAGE
描述
Led Panel Mount Indicator, Black Chrome Bezel, White, 6 Mm, 12 Vdc, 20 Ma, 15 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXW12E
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage
INDIC LED FLUSH 6MM WHT 12VDC,IP67; LED Colour: White; Operating Voltage: 12VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 15mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)