APEM Q6F3BXXR24E
Flush Indicator Pmnt, 6MM Mount Size, Red Led, Leadwires Term, 3 Mm Lamp Size, 24 VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
KingbrightWP1043ID
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused Red, 5.58mm
Single Color LED, High Intensity Red, Diffused, 5mm
Single Color LED Array, High Intensity Red, Diffused Red, 5mm
Single Color LED, High Intensity Red, Diffused, 4.2mm
LED Tri-Level Tri-Color Green/Red/Yellow 565nm/635nm/585nm 6-Pin Bulk
Dialight553-0111F
553 Series Red 3 mm Diffused 45° 20 mcd 20 mA 2 V LED Circuit Board Indicator
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd 2-Pin
Led Panel Mount Indicator, Black Chrome Bezel, Red, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 10 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXR24E
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
INDIC LED FLUSH 6MM RED 24VDC,IP67; LED Colour: Red; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 10mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-