APEM Q6F3BXXG12E
Flushindicator Pmnt 6MM Mount Size Green Led Leadwires Term 3 Mm Lamp Size 12VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.67%
相关零件
Single Color LED, Green, Diffused, 7.112mm
BivarR7GD
LED THROUGH HOLE 2X7MM RECT GREEN 568NM 8MCD DIFFUSED LENS 120 DEG VIEWING ANGLE
OBS - Obsolete PCN # 327 - LAST TIME BUY DATE 01/01/14 Not available for Resale
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
LED AMBER 20 MCD (TYP.) 20 MA 2.0 V (TYP.) 5 V 610 NM 110 DEG GAASP
KingbrightWP1043SGD
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused Green, 5.58mm
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd 2-Pin
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 12VDC Voltage
Panel Indicator, 6Mm, Green, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:12Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q6 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXG12E