APEM Q6F3BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Farnell
相关零件
CMD264 Series Blue 3 mm 45° 100 mcd Diffused 4.9 V Through Hole LED Lamp
LED BLUE DIFF RECT 2MMX5MM T/H / Blue LED Indication - Discrete 3.5V Radial
LED Tri-Color Blue/Green/Red 428nm/575nm/632nm 4-Pin SMD T/R
Single Color LED, Ultra Super Blue, Diffused, T-1, 3mm
Single Color LED, Ultra Super Blue, Diffused Blue, T-1, 3mm
Blue Ø 3 mm 60° 80 mcd 3.5 V Diffused Right Anlge LED Indicator - T-1
描述
FLUSH INDICATOR PMNT,6MM MOUNT SIZE, BLUE LED, LEADWIRES TERM,3 MM LAMP SIZE,24VDC
Q Series Round with Flat Top 1 LED LED Panel Indicator 21mm 24V 20mA 100mcd
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Flush Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage
Panel Indicator, 6Mm, Blue, 24Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q6 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F3BXXB24E