APEM Q30Y5SXXY1AE
Led Indicator, Sealed, 30MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Yellow, 12-24VDC, Q30 Series
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
APEM Q30Y5SXXY1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting)
LED PNL IND YLW FRESNEL 23.20MM
PANEL INDICATOR, YELLOW, 30MM, 24V;
INDICATOR 30MM YEL 12-24V SEALED
Led Panel Indicator, 30Mm, Yel, 24V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:30Mm; Forward Current If:30Ma; Luminous Intensity:3.8Cd; Ip/Nema Rating:Ip67, Ip69K; Product Range:Q30 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q30Y5SXXY1AE