APEM Q30Y5SXXB1AE
Led Indicator, Sealed, 30MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Blue, 12-24VDC, Q30 Series
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.96%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q30Y5SXXB1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting)
LED PNL IND BLU FRESNEL 23.20MM
PANEL INDICATOR, BLUE, 30MM, 24V;
INDICATOR 30MM BLU 12-24V SEALED
Led Panel Indicator, 30Mm, Blu, 24V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:30Mm; Forward Current If:30Ma; Luminous Intensity:1.3Cd; Ip/Nema Rating:Ip67, Ip69K; Product Range:Q30 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q30Y5SXXB1AE