APEM Q25Y5SXXY1AE
Led Indicator, Q25 Series, Sealed, 25MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Yellow, 12-24VD
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q25Y5SXXY1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
Single Color LED, Yellow, Fresnel
LED PNL IND YLW FRESNEL 18.20MM
PANEL INDICATOR, YELLOW, 25MM, 24V;
INDICATOR 25MM YEL 12-24V SEALED
Led Panel Indicator, 25Mm, Yel, 24V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:25Mm; Forward Current If:30Ma; Luminous Intensity:5.1Cd; Ip/Nema Rating:Ip67, Ip69K; Product Range:Q25 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q25Y5SXXY1AE