APEM Q25Y5SXXW1AE
Led Indicator, Q25 Series, Sealed, 25MM, Ss, Wire Leads, Fixed, White, 12-24VDC
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-6.10%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q25Y5SXXW1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
Panel Indicator, White, 25Mm, 24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q25Y5SXXW1AE.
Single Color LED, White, Fresnel
LED PNL IND WHT FRESNEL 18.20MM
INDICATOR 25MM WHT 12-24V SEALED