APEM Q25Y5SXXR1AE
Led Indicator, Q25 Series, Sealed, 25MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Red, 12-24VDC
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+237%
描述
APEM Q25Y5SXXR1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
Single Color LED, Red, Fresnel
LED PNL IND RED FRESNEL 18.20MM
PANEL INDICATOR, RED, 25MM, 24V;
Led Panel Indicator, 25Mm, Red, 24V; Led Color:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:25Mm; Forward Current If:30Ma; Luminous Intensity:5.4Cd; Ip/Nema Rating:Ip67, Ip69K; Product Range:Q25 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q25Y5SXXR1AE