APEM Q25Y5SXXG1AE
Led Indicator, Q25 Series, Sealed, 25MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Green, 12-24VDC
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-4.41%
描述
APEM Q25Y5SXXG1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
Single Color LED, Green, Fresnel
LED PNL IND GRN FRESNEL 18.20MM
PANEL INDICATOR, GREEN, 25MM, 24V;
INDICATOR 25MM GRN 12-24V SEALED
Led Panel Indicator, 25Mm, Grn, 24V; Led Color:Green; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:25Mm; Forward Current If:30Ma; Luminous Intensity:6.9Cd; Ip/Nema Rating:Ip67, Ip69K; Product Range:Q25 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q25Y5SXXG1AE