APEM Q25Y5SXXB1AE
Led Indicator, Q25 Series, Sealed, 25MM, Ss, Wire Leads, Fixed, Blue, 12-24VDC
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+42.22%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q25Y5SXXB1AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
Single Color LED, Blue, Fresnel
PANEL INDICATOR, BLUE, 25MM, 24V ROHS COMPLIANT: YES
LED PNL IND BLU FRESNEL 18.20MM
INDICATOR 25MM BLU 12-24V SEALED