APEM Q22Y5SXXB12E
LED PANEL INDICATOR, BLUE, 22MM, 12VDC; Available until stocks are exhausted
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL CHAMFER SS FIXED BLUE 12VDC EPOXY WIRES
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXB12E
Single Color LED, Blue, Diffused
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR BLUE 12VDC + WIRES SEALED
100¡ã 12V , , , 18mm*18mm*18mm