APEM Q22P5CXXR24E
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q22P5CXXR24E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P5CXXR24E
LED Indicator 22mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 16.75MM LDS