APEM Q22P1CXXW220E
APEM Q22P1CXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND WHT DIF 16.75MM SLDR
Forward Current (If) mA = 3 / Luminous Intensity cd = 1 / Operating Voltage Max. V = 220 / Termination Type = Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm / AC or DC Operation = AC / IP / NEMA Rating = IP67 / Mounting Hole Diameter mm = 22 / Illumination Type = Fixed / LED Colour = White