APEM Q22P1BXXY24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Yellow 24VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 22mm Prominent 24VDC IP67
22mm prominent black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
APEM 22 mm Fixed Yellow panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Yellow, 5.9V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.9V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P1BXXY24E