APEM Q22P1BXXR24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Red 24VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
22mm prominent black bezel IP67 sealed RED 24V
LED PNL IND RED DIFF 18MM QUICK
APEM 22 mm Fixed Red panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Red, 5.7V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:80Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.7V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P1BXXR24E