APEM Q22F5ARXXSR24AE
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q22F5ARXXSR24AE LED Indicator Red 24V AC/DC 5.7V 800mcd
LED Indicator 22mm Flush Anodized Bezel 24VAC IP67
LED PNL IND RED DIFF 18MM LEADS
Led Indicator, Panel, 22Mm, Red, 24V; Led Colour:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc (15-Jan Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F5ARXXSR24AE