APEM Q22F1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 60mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
TME
Burklin Elektronik
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, QC 0.110", P16 SERIES
描述
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
APEM 22 mm Fixed Yellow panel mount LED with Bright Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Yellow, 5.9V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.9V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1CXXY24E