APEM Q22F1CXXY12E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Flush Bright Chrome Fixed Yellow 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 60mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, QC 0.110", P16 SERIES
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
APEM 22 mm Fixed Yellow panel mount LED with Bright Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Yellow, 5.9V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.9V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1CXXY12E