APEM Q22F1CXXR220E
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.36%
描述
LED Indicator, Red, 22mm, 220V, Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm
APEM Q22F1CXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
APEM Q22F1CXXR220E LED Indicator Light Red 230V AC
LED Indicator 22mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIF 16.75MM SLDR